Za každý nákup nad 1000,- Kč (vč. DPH) od nás obdržíte balení Vitamínu D3 Forte zdarma. Až do odvolání.

Obchodní podmínky

ÚVODNÍ USTANOVENÍ

Tyto všeobecné obchodní podmínky upravují podmínky realizace dodávek zboží firmou VIRDE, spol. s r.o., Štemplovec 10, 747 74 Holasovice, IČ: 64609782, DIČ: CZ64609782, dále označované jako prodávající.

PŘEDMĚT PLNĚNÍ

Předmětem plnění těchto všeobecných obchodních podmínek je přijímání objednávek pomocí internetu a realizace dodávek zboží závazně objednaných kupujícím.

ZPŮSOB OBJEDNÁVEK INTERNETEM

Po výběru zboží, vyplnění kontaktních údajů (pokud nejste registrováni) a odeslání objednávky se Vaše elektronická objednávka se stává oboustranně závaznou v okamžiku, kdy rovněž elektronicky (prostřednictvím Internetu) potvrdíme její přijetí a to na e-mailovou adresu, uvedenou v objednávce. Toto zboží Vám bude dodáno dle dále uvedených dodacích podmínek.

DODACÍ PODMÍNKY

Standardně odesíláme zboží do 3 pracovních dnů. Pokud se zásilka vrátí jako nevyzvednutá, zákazník bude informován a dotázán na opětovné zaslání. V případě, že bude požadovat druhé zaslání objednaného zboží, bude mu vyfakturována dvojnásobná výše poštovného.

POŠTOVNÉ A BALNÉ (ODBYTOVÉ NÁKLADY)

Celková výška objednávky vč. DPH Poplatek
od do
0 Kč 999 Kč 80 Kč
1 000 Kč - 0 Kč

ODBĚR OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ

Poštovní zásilkou - zboží Vám bude zasláno prostřednictvím přepravní služby na adresu, kterou jste uvedli v kontaktních údajích (registraci) při objednání. Velmi důležité je uvedení Vašeho kontaktního telefonu.

PLATBA ZA OBJEDNANÉ ZBOŽÍ

Dobírkou - zboží Vám bude zasláno na dobírku na adresu, kterou jste uvedli v kontaktních údajích (registraci) při objednání.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zboží zakoupené v našem internetovém obchodě lze dle zákona vrátit do 14 dnů bez udání důvodů, pokud jsou splněny následující podmínky: vrácené zboží musí být nepoužité a nepoškozené pokud bylo vrácené zboží zabaleno do speciálního obalu, musí být nerozbalené vrácené zboží musí být s kompletním příslušenstvím, se kterým bylo dodáno vrácené zboží musí být se všemi doklady, které spolu s ním byly odeslány – záruční list, manuál atd. vrácené zboží je třeba zaslat jako standardní zásilku (ne na dobírku - nepřebíráme) v uvedené lhůtě (určující je datum doručení prodávajícímu).

REKLAMACE ZBOŽÍ

Pro zboží zakoupené v našem internetovém obchodě platí bez vyjímky zákonem daná záruční lhůta. Plně také odpovídáme za výrobní vady a případné škody vzniklé při dodání zboží. Kupující je povinen bezprostředně po převzetí zakázky zkontrolovat její obsah, zda je v souladu s přiloženým dodacím listem či položkovou fakturou. V případě nesouladu může tuto zásilku odmítnout. V případě, že reklamace dodávky nebude učiněna nejpozději do 7. pracovního dne, považuje se za odsouhlasenou. Reklamace bude poté vyřízena nejpozději do 7 pracovních dnů. V případě nepřevzetí zásilky musí být vrácen i daňový doklad.

Reklamační adresa a osoba pověřená vyřizováním reklamací
VIRDE, spol. s r.o. Štemplovec 10 747 74 Holasovice
kontaktní osoba: Pavla Víchová, virde@virde.cz

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Kupující souhlasí se zpracováním svých osobních údajů prodávajícím. Prodávající uchová informace o zákazníkovi v souladu zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. Prodávající se zavazuje k tomu, že: svěřené osobní údaje kupujícího použije pouze za účelem dodání zboží objednaného v našem internetovém obchodě kupujícímu, pokud kupující sám neurčí jinak svěřené osobní údaje kupujícího neprodá ani za žádným účelem neposkytne jakékoli třetí straně bez předchozího souhlasu kupujícího na přání kupujícího i bez udání důvodu jeho osobní údaje vymaže ze své databáze. Více  informací zde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení