Za každý nákup nad 1000,- Kč (vč. DPH) od nás obdržíte balení Vitamínu D3 Forte zdarma. Až do odvolání.

O společnosti

VIRDE - Ochranný štít pro Vaše zdraví

Doplňky stravy na přírodní bázi a ošetřující kosmetika jsou hlavními produkty naší společnosti, která sídlí ve Štemplovci u Opavy. Firma si za dobu své existence od r. 1996 vybudovala silné postavení na českém trhu a své hlavní obchodní aktivity přesunula i na Slovenko, Polsko a Maďarsko.

Zpočátku firma fungovala jako obchodní, poradensko-konzultační a servisní společnost v oblasti farmacie s cílem lépe zkoordinovat spolupráci mezi jednotlivými články farmaceutického a obchodního řetězce. Po 11 letech jsme zahájili vlastní výrobu ošetřující a pěstící kosmetiky. Díky vlastním, účinným a originálním recepturám založeným čistě na přírodní bázi jsme schopni pružně reagovat na poptávku trhu. Naše kosmetické výrobky dodáváme v současnosti zejména v gelové, olejové a emulzní formě. V portfoliu máme také doplňky stravy, u kterých jsme schopni nabídnout řadu zajímavých bonusových výhod jak pro obchodní firmy, tak pro konečného zákazníka. Naše výrobky slouží jako prevence civilizačních onemocnění a podporují zdravější a spokojenější život. V sortimentu jsou zařazeny zejména takové přípravky, jejichž účinnost je prověřena letitými zkušenostmi lidového léčitelství i odbornými lékaři.

Partnerům jsme schopni nabídnout zakázkovou výrobu do privátních značek.

V letech 2013/2014 proběhla rozsáhlá rekonstrukce a modernizace centrály firmy, na kterou jsme získali část prostředků z fondů EU.

spolecnost-virde