Za každý nákup nad 1000,- Kč (vč. DPH) od nás obdržíte balení Vitamínu D3 Forte zdarma. Až do odvolání.

Zinek Aktiv 50 tablet

Kód: 32
Značka: Virde
109 Kč
Skladem

Zinek podporuje funkci zraku, přispívá k udržení normálního stavu pokožky, kostí, vlasů a nehtů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zinek podporuje funkci zraku, přispívá k udržení normálního stavu pokožky, kostí, vlasů a nehtů. Podporuje tvorbu DNA a bílkovin, podílí se na procesu dělení buněk, přispívá k normální plodnosti a rozmnožovací schopnosti. Podporuje funkci imunitního systému, chrání buňky před oxidačním stresem. Podílí se na normálním metabolismu bílkovin, sacharidů, tuků, mastných kyselin a vitamínu A. Pomáhá udržovat normální hladinu testosteronu v krvi i acidobazickou rovnováhu. Vitamín A přispívá k udržení normálního stavu zraku, pokožky a sliznic. Podporuje imunitní systém, podílí se na metabolismu železa.

Složení: mikrokrystalická celulóza (plnidlo), glukonát zinečnatý 109 mg, tj. 15 mg zinku (150 % RHP*), stearát hořečnatý (protispékavá látka), retinyl-acetát – vitamín A 1,5 mg, tj. 5000 I.U. (187 % RHP*) v 1 tabletě.

*RHP = referenční hodnota příjmu

Dávkování: 1 - 2 tablety za den

Hmotnost obsahu: 35 g / 50 tablet

Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! Uchovávejte v suchu při teplotě 5 - 25° C. Chraňte před přímým slunečním světlem! Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.