Za každý nákup nad 1000,- Kč (vč. DPH) od nás obdržíte balení Vitamínu D3 Forte zdarma. Až do odvolání.

Křemík Aktiv 30 tobolek

Kód: 14
Značka: Virde
128 Kč
Skladem

Přípravek pro péči o kůži, nehty, vlasy, klouby a cévy s biotinem, zinkem a kyselinou hyaluronovou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek pro péči o kůži, nehty, vlasy, klouby a cévy s biotinem, zinkem a kyselinou hyaluronovou je určen k doplnění křemíku, zinku a kyseliny hyaluronové do organismu. Zinek přispívá k udržování normálního stavu kostí, pokožky, nehtů a vlasů, jako antioxidant pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Kyselina pantothenová se podílí na regulaci syntézy a metabolismu steroidních hormonů, přispívá k udržování normálního energetického metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Biotin podporuje normální stav a funkci pokožky, sliznic a vlasů, metabolismus makroživin a činnost nervové soustavy.

Složení: maltodextrin (plnidlo), křemík 15 mg, zinek 15 mg (tj. 150 % RHP), kyselina pantothenová (vitamín B5) 5 mg (83 % RHP), biotin 75 µg (150 % RHP), kyselina hyaluronová 15 µg v 1 želatinové tobolce. Obal tobolky: želatina, glycerin.

RHP = referenční hodnota příjmu.

Dávkování: Děti od 14 let 1 tobolku za den, dospělí: 1 -2 tobolky za den.

Balení: 30 tobolek

Hmotnost obsahu: 8 g

Není určeno pro děti do 14 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! Uchovávejte v suchu při teplotě 5 - 25 °C. Chraňte před přímým slunečním světlem! Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.