Za každý nákup nad 1000,- Kč (vč. DPH) od nás obdržíte balení Vitamínu D3 Forte zdarma. Až do odvolání.

Konopná mast 250 ml

Kód: 166
Značka: Virde
107 Kč
Skladem

Účinná mast s konopným olejem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konopná mast obsahuje 15% konopného oleje a vitamin E. Moderní složení napomáhá rychlé regeneraci pokožky a odstranění příznaků souvisejících se suchou a šupinatící se kůží. Na povrchu kůže mast vytváří tzv. okluzní vrstvu, která zabraňuje nadměrnému odpařování vody z povrchu kůže a zajišťuje jeho změkčení a vyhlazení. Nejdůležitější složkou masti je konopný olej, který přináší úlevu suché pleti a dlouhodobé uklidnění. Vitamin E, který je v přípravku obsažený, má silnou antioxidační aktivitu, zpomaluje proces stárnutí kůže a brání tvorbě volných radikálů, které podporují oxidaci lipidů v pokožce a škáře. Posiluje pokožku, zabraňuje podráždění a zlepšuje její hydrataci.

Použití: Vhodné množství přípravku aplikujte na kůži. Množství by mělo být takové, aby je pokožka byla schopna v dostupném čase absorbovat. Tam, kde je to vhodné, může být přípravek aplikován i několikrát denně. Při pravidelném používání se zvyšuje účinek přípravku. Tento produkt je určen k zevnímu použití!

Složení: Petrolatum, Cannabis Sativa Seed Oil, Cetaryl Alcohol, Sorbitan Oleate, Polysorbate 80, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum