Za každý nákup nad 1000,- Kč (vč. DPH) od nás obdržíte balení Vitamínu D3 Forte zdarma. Až do odvolání.

Flexistik gel 350 g

Kód: 420
Novinka
165 Kč
Skladem

Účinný  gel s Boswellií a dalšími osvědčenými účinný látkami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gel  pro péči o pokožku účinně kombinuje blahodárné vlastnosti kadidla indického (Boswellia serrata), kolagenu, MSM, glukosamin sulfátu a chondroitinu. Indické kadidlo se využívalo v Orientu u osob s rizikem kloubního revmatismu. Kolagen je jedním z nejdůležitějších proteinů, které si vytváří naše tělo. Je odpovědný za pružnost pokožky a podporuje její přirozenou regeneraci. MSM (Methylsulfonylmethan) je organická sloučenina síry. Má antioxidační vlastnosti a usnadňuje pronikání živin. Chondroitin sulfát dokonale hydratuje, zklidňuje a zklidňuje pokožku, chrání před podrážděním, zvyšuje odolnost vůči škodlivým vlivům vnějších faktorů.

 Obsah:  350 g

Složení: Aqua, Boswellia Serrata Extract, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Glucosamine Sulfate, Sodium Chondroitin Sulfate, Dimethyl Sulfone, Soluble Collagen, Sodium Citrate, Carbomer, Polyacrylate Crosspolymer-6, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Triethylene Glycol, Triethanolamine, Parfum, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool.

 Použití: Nejvýše 2x denně při aplikaci na celý povrch těla.

Upozornění: určeno pro zevní použití. Zabraňte vniknutí do očí. Skladujte mimo dosah dětí a na suchém místě při teplotě 5 – 25°C.