Síla zeleného ječmene

V dnešní uspěchané době žije většina z nás v neustálém stresu a napětí, že se něco nestíhá. Stravujeme se v rychlých občerstveních, spoléháme na svá auta a nemoci řešíme konzumováním předepsaných léků. Je jen otázkou času, kdy náš organismus jednoduše vypoví službu. Nepodceňujte signály svého těla a podpořte jej včas kvalitními doplňky. Virde Energy Fitdrink se zeleným ječmenem vám navrátí ztracenou energii a dodá tělu potřebné živiny.

Fit drinkZelený ječmen, který se řadí mezi tzv. zelené potraviny, obsahuje vysoký podíl chlorofylu mající skvělé detoxikační účinky. Při růstu získává tato plodina velké množství živin, které je po zpracování následně schopna předat lidskému organismu. Pravidelné užívání potravinových doplňků se zeleným ječmenem tak postupně dodává tělu potřebné výživové látky a zbavuje ho nežádoucích toxinů. Díky tomu dochází ke snížení únavy a podpoře správného fungování imunitního systému. Zelený ječmen je kromě toho také výborným zdrojem bílkovin a sacharidů. Z minerálů je bohatý zejména na jód, který přispívá k tvorbě hormonů štítné žlázy a k její normální činnosti, podporuje činnost nervové soustavy a udržování normálního stavu pokožky.

zelený ječmenDíky složce zeleného ječmene slouží nové Energy Fitdrinky značky Virde jako každodenní zdroj energie a živin. Kromě zeleného ječmene obsahuje nápoj také pomerančový nebo ananasový juice, gel aloe vera a extrakt z guarany. Díky obsahu aloe vera tak posílíte svůj imunitní systém, omezíte únavu a pozitivně ovlivníte svůj trávicí systém. Pomocí guarany podpoříte svoji fyzickou i mentální aktivitu a budete snadněji kontrolovat tělesnou hmotnost. Denní dávku této přírodní síly získáte již v jediné láhvi.

Virde Energy Fitdrink zakoupíte za doporučenou cenu 50 Kč ve vybraných lékárnách
a v e-shopu http://obchod.virde.cz.

Podporujeme a spolupracujeme

Farmaceutická a kosmetická poradna Benu lékárna  Body Wraps    lekarna.cz         

×