Novinky a aktuality


Dotační projekt „Stroje a zařízení pro výrobu potravinových doplňků a ošetřující kosmetiky“

Společnost VIRDE spol. s r.o. realizuje v letech 2016 – 2018 dotační projekt s názvem „Stroje a zařízení pro výrobu potravinových doplňků a ošetřující kosmetiky“. Mezi hlavní cíle projektu patří zvýšení míry automatizace výroby, efektivity výrobního procesu a obratu firmy. Předmětem projektu je pořízení tří výrobních linek.

Čtěte více...

Otevření nové prodejny nejen s našimi výrobky

23.2.2015 se v Karlových Varech otevírá nová prodejna "Nebe v hubě", kde je možné (mimo jiné) zakoupit i výrobky VIRDE.

Čtěte více...

Síla zeleného ječmene

V dnešní uspěchané době žije většina z nás v neustálém stresu a napětí, že se něco nestíhá. Stravujeme se v rychlých občerstveních, spoléháme na svá auta a nemoci řešíme konzumováním předepsaných léků. Je jen otázkou času, kdy náš organismus jednoduše vypoví službu. Nepodceňujte signály svého těla a podpořte jej včas kvalitními doplňky. Virde Energy Fitdrink se zeleným ječmenem vám navrátí ztracenou energii a dodá tělu potřebné živiny.

Čtěte více...

Byli jsme v televizi!

Prohlédněte si záznam z vysílání pořadu Sama doma na ČT1, kde hovořil náš zástupce o účincích kolostra...

Čtěte více...

Akce!

Za 5 čárových kódů výrobků naší společnosti zaslaných na adresu: VIRDE spol. s r.o., Štemplovec 10, 747 74 Neplachovice, získáte Koňský balzám 350 g chladivý nebo hřejivý zdarma!

Čtěte více...

Solanková koupel – Vaše zasloužené chvíle regenerace

Přehnali jste to se zimními sporty, jste celí rozbolavělí, zmrzlí ze zimního počasí nebo vyčerpaní z práce a každodenních starostí? Svěřte se do péče solankové koupele, zasloužíte si pořádný odpočinek.
O co jde? Solanka se vyrábí z jódo-bromové vody bohaté na minerály, která má původ v třetihorním moři a je k nalezení v hloubce až 1000 m pod povrchem.

Čtěte více...

Podporujeme a spolupracujeme

Farmaceutická a kosmetická poradna Benu lékárna  Body Wraps    lekarna.cz         

×