Za každý nákup nad 1000,- Kč (vč. DPH) od nás obdržíte balení Vitamínu D3 Forte zdarma. Až do odvolání.

Melatonin 30 tablet

Kód: 383
Značka: Virde
225 Kč
Skladem

Přírodní hormon pro dobré usínání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Melatonin je přírodní hormon, který reguluje psychické I fyzické activity v koordinaci s denním biorytmem organismu. Přípravek slouží k doplnění melatoninu do organismu při jeho přirozeném nedostatku v závislosti na věku, kdy produkce v těle postupně klesá. Melatonin pomáhá dosáhnout souladu s denim a nočním cyklem a tím zkrátit dobu potřebnou k usnutí. U osob vystavených při cestování časovému posunu po dlouhé cestě letadlem do jiného časového pásma (jet lag) přispívá ke zmírnění subjektivního pocitu únavy.

Obsah: 7,5 g / 30 tablet

Složení na 1/4 tablety: Mikrokrystalická celulóza, talek (plnidla), stearát hořečnatý (protispékavá látka) melatonin 1,25 mg.

Doporučené dávkování: 1/4 tablety 1x denně před spaním

Upozornění: Užívejte pouze před spaním. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! Uchovávejte při teplotě do 25° C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem! Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou strav a zdravý životní styl. Příznivého účinku na usínání se dosáhne při konzumaci 1 mg melatoninu těsně před spaním. Příznivého účinku při časovém posunu se dosáhne při přívodu nejméně 0,5 mg těsně před spaním v první den cesty a po několik dalších dní po příjezdu do cílového místa.

Vyrobeno na Slovensku.