• Aloe Vera Body care 250 ml
 • Konopný krém forte 100 ml
 • Koňský balzám hřejivý s konopím 250 ml
 • Sudorinal baby 100 ml
Eshop

Doplňky stravy

Doplňky stravy

Zřejmě každý, kdo se zajímá o své vlastní zdraví, už se setkal s doplňky stravy . Jsou to v podstatě potraviny, které se od těch běžných liší vysokým obsahem vitaminů, minerálů nebo jiných látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem a byly vyrobeny za účelem doplnění běžné stravy.

Více...

Ošetřující kosmetika

Přírodní kosmetika

V této sekci nabízíme kvalitní ošetřující kosmetiku v krémové, olejové nebo gelové formě. Najdete zde přípravky na suchou nebo ekzematickou pokožku, balzámy na nohy, gely pro zklidnění pokožky po opalování a další přípravky pro zdraví a krásu Vašeho těla.

Více...

Výhody spolupráce

 • Český výrobce s tradicí
 • Vysoká kvalita za přijatelné ceny
 • Poradna
 • Věrnostní program
 • Téměr 1000 prodejních míst po celé ČR
 • Při objednávce nad 1000,- Kč poštovné zdarma
Více...

novinky a aktuality

Dotační projekt „Stroje a zařízení pro výrobu potravinových doplňků a ošetřující kosmetiky“

Společnost VIRDE spol. s r.o. realizuje v letech 2016 – 2018 dotační projekt s názvem „Stroje a zařízení pro výrobu potravinových doplňků a ošetřující kosmetiky“. Mezi hlavní cíle projektu patří zvýšení míry automatizace výroby, efektivity výrobního procesu a obratu firmy. Předmětem projektu je pořízení tří výrobních linek.

Čtěte více...

Otevření nové prodejny nejen s našimi výrobky

23.2.2015 se v Karlových Varech otevírá nová prodejna "Nebe v hubě", kde je možné (mimo jiné) zakoupit i výrobky VIRDE.

Čtěte více...

Síla zeleného ječmene

V dnešní uspěchané době žije většina z nás v neustálém stresu a napětí, že se něco nestíhá. Stravujeme se v rychlých občerstveních, spoléháme na svá auta a nemoci řešíme konzumováním předepsaných léků. Je jen otázkou času, kdy náš organismus jednoduše vypoví službu. Nepodceňujte signály svého těla a podpořte jej včas kvalitními doplňky. Virde Energy Fitdrink se zeleným ječmenem vám navrátí ztracenou energii a dodá tělu potřebné živiny.

Čtěte více...

Byli jsme v televizi!

Prohlédněte si záznam z vysílání pořadu Sama doma na ČT1, kde hovořil náš zástupce o účincích kolostra...

Čtěte více...

Akce!

Za 5 čárových kódů výrobků naší společnosti zaslaných na adresu: VIRDE spol. s r.o., Štemplovec 10, 747 74 Neplachovice, získáte Koňský balzám 350 g chladivý nebo hřejivý zdarma!

Čtěte více...

Z čeho vyrábíme

 • Brusinka obecná

  Brusinka lidově červená borůvka, kyselinka, kalina je nízký, stálezelený keřík dorůstající výšky 10-20cm hustě větvený s plazivými a vzpřímenými větvičkami. Brusinka nádherně kvete, od května do červena, květy mají bílou, až starorůžovou barvu, jsou uspořádány do převislých hroznů.

  Čtěte více...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ VÝROBKY VIRDE

Podporujeme a spolupracujeme

Farmaceutická a kosmetická poradna Benu lékárna  Body Wraps    lekarna.cz         

×